Behandelcentrum ‘de fontein’ – informatie voor verwijzers
Op ‘de fontein’ bieden we specialistische ggz op twee afdelingen: De Bedding (depressie, angst, psychose en manie, crisis of andere ggz-problematiek) en De Spreng (persoonlijkheidsstoornissen).
Als huisarts kunt u voor een verwijzing gebruik maken van Zorgdomein. Heeft u geen toegang tot zorgdomein, dan kunt u ook gebruik maken van het aanmeldformulier.
Op ‘de fontein’ bieden we de volgende hulp:
1. Depressie
• Klinische opname
• Moodcamp
• Timeout-opname
• ACT (Acceptance Commitment Therapy)
2. Angststoornis
• Klinische opname
• Time-out opname
• CGT (Cognitieve gedragstherapie) – deeltijdbehandeling
3. Psychose/manie
• Klinische opname
• Timeout-opname
4. Persoonlijkheidsstoornis
• MBT (Mentaliseren bevorderende therapie) – deeltijdbehandeling
• Schematherapie (SFT) – deeltijdbehandeling
• Schematherapie (SFT) – Intensief klinische groep (IKG)
Wilt u een cliënt verwijzen naar behandelcentrum ‘de fontein’?
Als huisarts kunt u gebruik maken van Zorgdomein. Heeft u geen toegang tot zorgdomein, dan kunt u ook gebruik maken van het aanmeldformulier. Voor de Moodcamp (depressie) is een aanvullend aanmeldformulier noodzakelijk.
Wilt u eerst overleggen of een behandeling passend is, heeft u vragen over de wachttijden of wilt u meer weten over verwijzen? Dan kunt u altijd contact opnemen met de patiënteninstroomcoordinator: aanmeldingen.defontein@eleos.nl of 088-892 1358.